Aktivně Krajinou pod Sněžkou

Sami zjistíte, jak těžké je zimní dovolenou v Krajině pod Sněžkou dokonale prolenošit. Nelekejte se. Až vás unaví 60 kilometrů sjezdovek, stovky kilometrů běžkařských tras, sáňkování, bruslení, bobování a vůbec to všechno dynamické, co Krajina pod Sněžkou nabízí, vezměte za vděk některým z krkonošských wellness. A odpočívejte. 

Zimní aktivity

Vaše vstupenka do východních Krkonoš. Kartu hosta vydává v elektronické nebo tištěné podobě více než 250 ubytovatelů Krajiny pod sněžkou zdarma každému ubytovanému ubytovanému hostovi. Karta hosta nabízí celoročně více na 40 slev a výhod poskytovaných provozovateli nejdůležitějších turistických služeb. 

Jak funguje Karta hosta Krajina pod Sněžkou?

Kartu hosta Krajiny pod Sněžkou může zdarma získat každý host ubytovaný v některém z partnerských ubytovacích zařízení. Jejich kompletní seznam najdete na této stránce. Kartu hosta umí hostovi vydat pouze ubytovatel, a to buď v její papírové, nebo digitální podobě. Digitální Kartu hosta Krajiny pod Sněžkou si host nahrajte do peněženkové aplikace svého mobilního telefonu. Používá-li zařízení s iOS, má takovou aplikaci již v základním nastavení telefonu. Používá-li telefon s jiným operačním systémem, doporučujeme nainstalovat nejprve aplikaci Yourwallet.

Více o Kartě hosta 

content-columns