Aktivně Krajinou pod Sněžkou

Ještěže jsou ty letní dny tak dlouhé. Nebýt toho, jen sotva byste stihli projít, projezdit, ochutnat, vidět a zažít všechno to, co Krajina pod Sněžkou nabízí. A kdybyste se snad cítili ze všech těch nasbíraných výletokilometrů trochu přešlí, sedněte si na kraj cesty – tam, co je ten krásný výhled – a prostě jen buďte. 

Letní aktivity

Vaše vstupenka do východních Krkonoš. Kartu hosta vydává v elektronické nebo tištěné podobě více než 250 ubytovatelů Krajiny pod sněžkou zdarma každému ubytovanému ubytovanému hostovi. Karta hosta nabízí celoročně více na 40 slev a výhod poskytovaných provozovateli nejdůležitějších turistických služeb. 

Jak funguje Karta hosta Krajina pod Sněžkou?

Kartu hosta Krajiny pod Sněžkou může zdarma získat každý host ubytovaný v některém z partnerských ubytovacích zařízení. Jejich kompletní seznam najdete na této stránce. Kartu hosta umí hostovi vydat pouze ubytovatel, a to buď v její papírové, nebo digitální podobě. Digitální Kartu hosta Krajiny pod Sněžkou si host nahrajte do peněženkové aplikace svého mobilního telefonu. Používá-li zařízení s iOS, má takovou aplikaci již v základním nastavení telefonu. Používá-li telefon s jiným operačním systémem, doporučujeme nainstalovat nejprve aplikaci Yourwallet.

Více o Kartě hosta 

content-columns