Cyklistika

Letní aktivity

Chodit, běhat, šlapat, plavat, hrát si, šplhat, rajtovat, pádlovat, lelkovat, spát…a pak všechno tohle znovu, anebo cokoli jiného, co Krajina pod Sněžkou skýtá těm, kteří jejím návštěvníkům, kteří jsou rádi venku. 

Cyklistika

Kolo s sebou na cestu do Krajiny pod Sněžkou rozhodně přibalte: tady do toho bude moci pořádně šlápnout. Milovníci technického ježdění najdou více než 40 km singletreků na Trutnov Trails. Rodiny s dětmi se mohou nechat pohoupat několika flowtraily v novém trail centru Bike Buky. A za celodenním lovem výhledů vyrazte na krkonošské hřebeny. 

Chci do toho šlápnout

Bobové dráhy

V Krajině pod Sněžkou najdete hned dvě bobové dráhy, jednu v Mladých Bukách a tu druhou v Peci pod Sněžkou. Za návštěvu stojí obě. 

Chci bobovat

Koupání a wellness

I na horách umí být abnormální hic, a to potom přijde k duhu trocha osvěžení v potoce, řece nebo na koupališti. 

Hop do vody

Dětské parky

Klasické finské sauny, masáže, solné jeskyně, otužování v horském potoce, ale i pivní lázně, to všechno najdete v Krajině pod Sněžkou. 

Chci si pohrát

Golf

Nezáleží na tom, jestli máte čerstvý hendikep nebo už jste golfista profesionál. V golfovém areálu Grund Resort si přijde na své každý. Kromě 18 jamek je vám k dispozici také tréninkové 6jamkové hřiště s cvičnými chipping a putting greeny, krytý driving range se zázemím a osvětlením a klubovna s restaurací.

Chci se svézt
S dětmi

S dětmi v Krajině pod Sněžkou

  • Dětské parky
  • Cyklistika
  • Naučné stezky
  • Za deště

Tomuhle se děti obvykle zdráhají uvěřit, ale i pěší výlet může být…ach ano, hravý. Vezměte je do některého z dětských parků Krajiny pod Sněžkou, však ony už je přesvědčí. 

S dětmi do herních parků

Jste ubytování v Krajině? A Kartu už máte?

Karta hosta
Karta občana
Karta hosta

Karta hosta doporučuje

  • Zimní aktivity
  • Wellness & Relax
  • Gastronomie
  • Kultura

V Krajině pod Sněžkou je všechno horem dolem, ale mluvíme na rovinu. Tedy na rovinu: zdaleka ne všechno, co Krajina pod Sněžkou nabízí, stihnete zažít během jedné dovolené. Když nevíte, kam dřív skočit, skočte nejdříve tam, kde berou Kartu hosta. 

Všechny zimní aktivity