Děti

Dětské parky

Kdepak zahrávat si Krakonošem. Sem tam si pohrát, proti tomu přeci nemůže nikdo nic namítat. Udělejte si s dětmi výlet k některému z přírodních dětských parků nebo si společně projděte některou z mnoha hravých naučných stezek. 

Děti

Herní krajina Pecka

Herní krajina Pecka se prostírá mezi poznáním přírody, zážitkem z architektury a fantaskní hravostí ve výšce 1062 m n. m. Unikátní soubor dřevěných interaktivních soch a objektů na motivy krkonošské fauny nabízí nadživotní setkání se zvířecími obyvateli nejvyšších českých hor. Strčit hlavu do tlamy rysovi, povozit se jelenovi v paroží, změřit síly s výbojnými mravenci nebo vyšplhat čápovi do hnízda může být poučné, stejně jako zábavné.

Pohrát si na Pecce
Herní krajina Pecka

Děti

Baldův svět v Mladých Bukách

Baldův svět je přírodní dětský park s vodními korýtky, trampolínami, lanovkami, 3D bludištěm a dalšími síťovými prvky. Součástí baldova světa je i vyhřívané brouzdaliště. Vstup do Baldova světa se nachází 100 metrů od parkoviště Areálu Mladé Buky. 

 

 

Pohrát si v Baldově světě
Baldův svět v Mladých Bukách

Jste ubytování v Krajině? A Kartu už máte?

Karta hosta
Karta občana
Karta hosta

Karta hosta doporučuje

  • Zimní aktivity
  • Wellness & Relax
  • Gastronomie
  • Kultura

V Krajině pod Sněžkou je všechno horem dolem, ale mluvíme na rovinu. Tedy na rovinu: zdaleka ne všechno, co Krajina pod Sněžkou nabízí, stihnete zažít během jedné dovolené. Když nevíte, kam dřív skočit, skočte nejdříve tam, kde berou Kartu hosta. 

Všechny zimní aktivity