Karta hosta

Slevy a výhody

Svou digitální či papírovou Kartu hosta Krajiny pod Sněžkou noste vždy s sebou. Hodit se vám bude málem na každém kroku. Více než 40 provozovatelů turistických služeb nabízí v zimě i létě držitelům Karty hosta zajímavé slevy a výhody. 

Jakže ta Karta funguje?

Kde mohu Kartu uplatnit?
+

Nabídka slev a výhod Karty hosta se mění nejen mezisezonně, ale i v průběhu jednotlivých sezón. Úplný a aktuální výpis všech turistických služeb akceptujících Kartu hosta naleznete na stránkách Krajiny pod Sněžkou nebo v digitální publikaci. Jejich selektivní výběr pak v tištěném letáku, jenž by měl být k dostání u vašeho ubytovatele či lokálním infocentru. 

Kdy končí platnost zimní nabídky Karty hosta?
+

Platnost nabídky pro zimní lyžařkou sezonu 2023/2024 končí 30. dubna 2024. 

Jak často mohu čerpat slevy a výhody Karty Hosta?
+

Většinu výhod lze čerpat opakovaně bez omezení po celou dobu platnosti Karty hosta. Některých výhod Karty hosta je možné využívat pouze 1x denně, případně 1x po dobu platnosti Karty. 

Jsme školní skupina. Co nabízí Karta hosta nám?
+

Karta hosta je určena individuálnímu turistovi či rodinně turistů. Podmínkou vydání Karty hosta je přihlášení turistického pobytu a zaplacení Místního poplatku z pobytu. Školní skupiny jsou z přihlašovací povinnosti vyjmuty. Nelze jejich členům proto vydat Kartu hosta. Mrzet je to ale nemusí. Většina provozovatelů v Krajině pod Sněžkou má pro školní skupiny připravenu zvláštní nabídku, která se nabídce Karty hosta přinejmenším vyrovná.